Privatumo politika kandidatams

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.1 Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

1.2 Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@pvmc.lt;

Tel. Nr.: 865561789.

 

1.3 Kodėl renkate informaciją apie mane? Koks yra informacijos apie mane rinkimo, naudojimo ir saugojimo teisinis pagrindas?

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo tikslas

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo teisinis pagrindas

  • mes turime įvertinti Jūsų tinkamumą pareigoms, į kurias kandidatuojate

-

informacijos apie Jus rinkimas ir vertinimas yra būtinas siekiant su Jumis sudaryti darbo sutartį (BDAR 6 str. 1 d. b p.);

  • informacijos apie Jūsų profesinę patirtį, dalykines bei profesines savybes rinkimui iš Jūsų esamo ar buvusių darbdavių

-

iš esamo Jūsų darbdavio tokią informaciją prašytumėme pateikti tik gavę Jūsų sutikimą kreiptis į jį (BDAR 6 str. 1 d. a p.), o tokios informacijos apie Jus rinkimui iš Jūsų buvusių darbdavių mes turime teisėtą interesą (BDAR 6 str. 1 d. f p.);

  • darbo pasiūlymų ar pasiūlymų dalyvauti kitose mūsų skelbiamose atrankose

-

darbo pasiūlymus ar pasiūlymus dalyvauti kitose mūsų skelbiamose atrankose Jums siųsime tik gavę Jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1 d. a p.)

  • mums taikoma teisinė prievolė saugoti bendrovės veiklos dokumentus

-

Jūsų asmens duomenys reikalingi mums taikomų teisinių prievolių bendrovės veiklos dokumentų archyvavimo srityje (BDAR 6 str. 1 d. c p.).

       

 

1.4 Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

Darbuotojų atrankos procese, norėdami įsidarbinti mūsų bendrovėje, turėtumėte mums pateikti toliau nurodytą informaciją apie save:

1.5 Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?

Jautrios informacijos (t. y. informacijos apie rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus, narystę profesinėse sąjungose, genetinius duomenis, biometrinius duomenis, sveikatos duomenis, duomenis apie lytinį gyvenimą ar lytinę orientaciją) apie Jus nerenkame ir prašome mums tokios informacijos neteikti. Jei atrankos metu mums pateiksite jautrios informacijos apie save, laikysime, kad davėte mums sutikimą tokiems Jūsų asmens duomenims tvarkyti (BDAR 9 str. 2 d. a p.).

 

1.6 Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

Informacija apie Jus galime perduoti mūsų paslaugų teikėjams – komunikacines (el. pašto), IT paslaugas teikiančioms įmonėms.

 

1.7 Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

Informaciją apie Jus, kurią pateikėte mums kandidatuodamas į pareigas mūsų bendrovėje, o taip pat, gautą iš Jūsų esamų ar buvusių darbdavių, saugosime 1 metus po atrankos pabaigos.

Jei duosite sutikimą saugoti informaciją apie Jus, kad galėtumėme teikti Jums darbo pasiūlymus ar pasiūlymus dalyvauti kitose atrankose, šią informaciją apie Jus saugosime 3 metus.

 

1.8 Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų mus, kaip tai nurodyta 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

1.9 Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@pvmc.lt
 
 
© 2017 VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS | Visos teisės saugomos.