Privatumo politika interneto svetainės lankytojams

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

PRIVATUMO POLITIKA INTERNETO SVETAINĖS LANKYTOJAMS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

1.2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Mes esame:VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@pvmc.lt;

Tel. Nr.: 865561789.

 

1.3. Kodėl renkate informaciją apie mane?

 

Mes teikiame viešą prieigą prie interneto svetainės pvmc.lt (toliau – „Svetainė“), užtikriname tinkamą jos veikimą bei ją tobuliname. Dėl šių priežasčių mes naudojame slapukus. Daugiau informacijos apie mūsų interneto puslapyje naudojamus slapukus galite rasti slapukų politikoje.

 

1.4. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

 

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes mes turime teisėtą interesą naudoti slapukus, būtinus Svetainės ir jos funkcijų tinkamam veikimui (BDAR 6 str. 1 d. f p.).

 

1.5. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija galime dalintis su mūsų paslaugų teikėjais, teikiančias mums Svetainės priežiūros ir palaikymo, slapukų palaikymo, Svetainės prieglobos (angl. hosting) paslaugas.

 

1.6. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Informaciją susijusią su slapukais saugome kaip tai nurodyta slapukų politikoje.

 

1.7. Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

 1.8. Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@pvmc.lt .
 
 
© 2017 VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS | Visos teisės saugomos.